Stopnie w klubie

Wymagania egzaminacyjne znajdziesz w zakładce „kącik Techniczny”.

miszczowie5477a6a0e2c88.jpg

 

cert_aikikai_bl[1]


Lista stopni Kyu i Dan członków i wychowanków Seizan Dojo:

Stopnie mistrzowskie :

4.Dan

  • Sensei Wojciech Głogowski  – główny instruktor w Seizan Dojo

1. Dan

  • Konrad Sikora – 06/2010
  • Dariusz Chroł – obecnie za granicą
  • Radosław Duda   06/2011, obecnie 2 dan(PAF)
  • Dorota Pędziwiatr  05/2014
  • Dariusz Tkaczyk  05/2014
  • Marek Romaniuk   05/2014
  • Tomasz Tułacz     05/2014
  • Maciej Kozłowski 10/2015
  • Paweł Sikora 10/2015

Stopnie uczniowskie :

1kyu

  • Bartłomiej Tkaczyk 12/2016
  • Piotr Pikul
  • Kinga Brzezik 07/2014

2kyu

  • Zygmunt Patrys 12/2016
  • Jakub Dyła 06/2015
  • Jacek Golonka

3kyu

  • Hubert Raczyński 12/2016
  • Joanna Łukaszewska 06/2016
  • Ryszard Bator 06/2015
  • Rozalia Lembryk  04/2014
  • Tobiasz Idzi
  • Anna Wacławska
  • Daniel Wacławski

4kyu

  • Karol Bielańczyk 07/2016
  • Paweł Sagan 12/2015
  • Henryk Rakucki
  • Kazimierz Wrona
  • Piotr Szewczyk
  • Mirosz Komsta
  • Andrzej Mędoń
  • Rafał Trefler
  • Mariusz Wiśniewski
  • Zbigniew Jelonek
  • Karol Soból 06/2011

5kyu

  • Agata Mostrąg 06/2017
  • Maria Domańska 06/2017
  • Aleksandra Tkaczyk 07/2016
  • Zuzanna Zielonka 07/2016
  • Mateusz Zubrzycki 07/2016
  • Weronika Liszka 12/2015
  • Tomasz Kowalczyk 12/2015
  • Cezary Chromicz
  • Jędrzej Suchecki
  • Sławomir Zajbert
  • Maciej Panek20141211_egz
  • Marek Piotrowski
  • Artur Janulewicz
  • Mariusz Zielonka
  • Bogdan Fikier

Lista stopni Kyu(uczniowskich) grupy młodszej :

(obok nazwiska data ostatniego egz)

6 kyu senior – brązowy pas

  • Błażej Nadzieja 07/2016
  • Michał Zamkutowicz 12/2015
  • Mateusz Łabno
  • Paweł Jelonek
  • Michał Baranowicz 16/06/2014  – kolejny egz 12/2015
  • Kacper Macioch 11/12/2014 – kolejny egz 12/2015
  • Maciej Bury 11/12/2014 – kolejny egz 12/2015

6 kyu junior – brązowy pas , 2 czerwone belki

  • Iga Kaflik 06/2017

7 kyu senior – brązowy pas/1 czerwona naszywka

  • Patryk Adamek
  • Aleksandra Gałka
  • Tymoteusz Tymiński
  • Barbara Wrotniewska
  • Jakub Gutowski 06/2015

7kyu junior – zielony pas/brązowa naszywka

  • Aleksander Golej 12/2016
  • Jakub Czarnecki

8 kyu senior – zielony pas

  • Jeremi Kurowski
  • Oskar Kardis 06/2017 06/2017
  • Juliusz Amelian Kowalski 12/20166
  • Oliwer Walaszczyk 16/06/2014
  • Dominik Koksztys
  • Katarzyna Kuryło
  • Radosław Fidura
  • Anna Lewandowska
  • Anna Kurek
  • Mateusz Jakubowski
  • Jakub Klimek
  • Nikodem Kaczmarek  12/2015

8 kyu junior – pomarańczowy pas/zielona naszywka

  • Kacper Opałacz 12/2015
  • Arkadiusz Kloza
  • Kacper Wrona 16/06/2014

9 kyu senior – pomarańczowy pas

  • Tymon Nadzieja 07/2016
  • Szymon Zubrzycki 07/2016
  • Bartosz Bancewicz 16/06/2014
  • Gromadzki Jan 18/06/2015
  • Krzysztof Bochenek
  • Michał Mędoń
  • Wiktor Chłopeniuk
  • Klimczak Andrzej
  • Owsiański Oliwer
  • Paweł Myćka
  • Stasio Cieślik
  • Bartosz Kotowski
  • Karolina Kubacka
  • Piotr Józefczyk
  • Kacper Stemplewski

9 kyu junior – żółty pas/pomarańczowa naszywka

  • Michał Podkański 06/2017
  • Aleksander Błaszczyk
  • Maciej Jelonek
  • Natalia Lembryk 16/06/2014

10 kyu senior – żółty pas

  • Dawid Milewski 12/2016
  • Miłosz Oliwa 12/2016
  • Dawid Winiszewski 12/2016
  • Michał Głogowski 12/2016
  • Mikołaj Wilk 12/2015
  • Mateusz Kocioła
  • Krystian Piwowarek
  • Damian Różanek
  • Aleksandra Klejnowska
  • Michał Łoin
  • Piotr Lewkowicz
  • Marcin Mędoń
  • Piotr Myśków
  • Karolina Kowalczyk
  • Martyna Kowalczyk
  • Małgorzata Sułkowska
  • Piotr Lewkowicz
  • Oskar Jaroszewski
  • Julia Jaroszewska
  • Maciej Jabłoński
  • Michał Zutowicz
  • Agnieszka Matubowska
  • Marek Matubowski
  • Michał Szymanik 16/06/2014
  • Julia Lis
  • Bartosz Kowalczyk 18/06/2015
  • Radosław Iberszer 18/06/2015

10 kyu junior – niebieski pas/żółta naszywka

  • Lidia Amelian Kowalska 12/2016
  • Ula Bury 06/2016
  • Michał Podkański 12/2015
  • Maja Wrotniewska
  • Filip Szturo
  • Olaf Behnke 06/2014

11kyu senior – niebieski pas

  • Jakub Wacyra
  • Konrad Kiełtyka
  • Jan Ostrowski 06/201706/201706/201
  • Klara Makowska 12/2016
  • Kajetan Makowski 12/2016
  • Pola Janiak 12/2016
  • Tymon Janiak 12/2016
  • Stefania Boguska 12/2016
  • Hubert Kozielski 12/2015
  • Pypeć Tomasz 16/06/2014
  • Wiktoria Łapińska 11/12/2014
  • Nikodem Sikora 11/12/2014
  • Igor Januszkiewicz
  • Julia Janulewicz
  • Przemysław Jędrychowski
  • Wiktoria Robaszkiewicz
  • Dominik Ślęczka
  • Natalia Kobus
  • Szymon Kolanus
  • Jakub Kurek
  • Jacek Równicki
  • Aleksandra Busłowicz
  • Emil Szalek
  • Mikołaj Kot
  • Olga Sielużycka
  • Iga Sielużycka
  • Marcel Mierzwiński
  • Dawid Pankiewicz
  • Dominik Kot
  • Kai Kopczyński

11 kyu junior – biały pas/niebieska naszywka

  • Olgierd Olbrycht 12/2016
  • Kacper Gach 12/2015
  • Igor Dąbrowski
  • Amadeusz Makuła
  • Adam Popławski
  • Jakub Wyszywacz
  • Alan Kałwak 16/06/2014
  • Hieronim Chrzan 16/06/2014
  • Kostek Arcimowicz 18/06/2015

12 kyu – biały pas

  • Alex Kawulski –  Chodkiewicz 06/2017
  • Nicole Kawulski –  Chodkiewicz 06/2017
  • Mikołaj Nagórski 06/2017
  • Pola Kaflik 12/2016
  • Dominik Woldanowski 12/2016
  • Szymon Relidziński 12/2016
  • Bartosz Nowak 12/2016
  • Wojciech Gajek 12/2016
  • Filip Namysł 12/2016
  • Maurycy Maj 07/2016
  • Cyprian Łoniewski 06/2016
  • Ingrid Olbrycht 06/2016
  • Seweryn Sadza 06/2016
  • Liwia Kuban 12/2015
  • Igor Burda 11/12/2014
  • Michał Cienciała
  • Karol Niebudek
  • Wiktoria Peciak
  • Aleksandra Wrona
  • Bogusław Wrona
  • Wojciech Bogusz
  • Błażej Bielańczyk
  • Paweł Zierałka
  • Igor Dąbrowski
  • Bartosz Lewkowicz
  • Maciej Respondek
  • Jakub Graban
  • Patryk Michalak
  • Filip Liszka
  • Maciej Jabłoński
  • Aleksander Soból
  • Mateusz Binkowski
  • Kamila Maćków
  • Marcin Górka
  • Jacek Rysicki
  • Igor Gromerski
  • Oliwer Łukowicz
  • Tomasz Busłowicz
  • Patryk Sarota
  • Dawid Prokop
  • Igor Młynarczyk
  • Michał Dawiskiba
  • Małgorzata Dawiskiba
  • Marta Kostoń
  • Gabrysia Jaryczewska
  • Szymon Kotus
  • Piotr Kuban
  • Seweryn Drzewiecki
  • Oliwia Drzewiecka
  • Arkadiusz Kiełczewski
  • Patryk Rostkowski
  • Dawid Ciereszko
  • Mateusz Rudy
  • Jakub Serafin
  • Dawid Kawka
  • Radek Ćwiszewski
  • Natalia Zwolak
  • Patrycja Zwolak
  • Olga Łukaniuk
  • Kacper Idzi
  • Maria Solecka
  • Wojciech Wilczewski
  • Filip Czepiel
  • Szymon Imiołek
  • Jakub Imiołek
  • Jan Rakowski