LETNI OBÓZ AIKIDO – POGORZELICA 2017 – ZAPISY ROZPOCZĘTE

POBIERZ ZGŁOSZENIE 

POBIERZ REGULAMIN 

POBIERZ FOLDER

INFORMACJA DLA WYJEŻDŻAJĄCYCH

Dołącz do wydarzenia na naszym profilu FB

XIII Letni Obóz AIKIDO Pogorzelica ’2017
Termin:  22.07.2017r. (sobota) – 01.08.2017r. (wtorek) – 11 dni/10 nocy

Miejsce:  Ośrodek Wypoczynkowy „KALINA” w Pogorzelicy nad morzem: www.kalina.com.pl

Zakwaterowanie i noclegi:  Pokoje 4 i 5 osobowe z łazienkami. Bezprzewodowy internet  wi-fi.

Wyżywienie:   Całodzienne – 3  posiłki dziennie począwszy od obiadokolacji 22.07.17r. (sobota) do śniadania 01.08.17r. (wtorek), śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiad serwowany. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Kadra: Wojciech Głogowski 4 Dan Aikido (kierownik/ wychowawca), Izabella Głogowska (kierownik/wychowawca) i inni.

Ilość kadry jest dostosowana do ilości uczestników i zgodna z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

Przejazd (zorganizowany lub własny):

1.Autokarem: wyjazd uczestników obozu spod Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze (ul. Teatralna) dnia 22.07.17r. (sobota) o godz. 6.00. Zbiórka o 5.45. Około godz. 8.00 odbiór uczestników z Wrocławia (Bielany) lub w innym punkcie ustalonym przez Organizatora.

Powrót z obozu dnia 01.08.17r. (wtorek). Wyjazd autokaru z ośrodka po śniadaniu ok. godz. 9.00 – 9.30.

W Jeleniej Górze ok.19.00 – 20.00 (ulica Teatralna w JG).

2.Własnym transportem. Osoby dojeżdżające na własny koszt nie ponoszą opłaty za zorganizowany przejazd.

Baza:  Komfortowy Ośrodek Wypoczynkowy „KALINA” nad morzem, w miejscowości Pogorzelica – profesjonalna sala gimnastyczna do treningów, mata, boiska, miejsce na ogniska/grilla, ping – pong, piłkarzyki, itp., sala tv, świetlica, dostęp do internetu, animacje, dyskoteki i inne.

Program:  Obóz ma charakter sportowo-rekreacyjny. Treningi 1 – 3 razy dziennie w zależności od grup, zajęcia w terenie i w sali gimnastycznej. Treningi odbywać się będą w grupach wg poziomu zaawansowania i wieku uczestników. Oprócz tego gry, zabawy i wycieczki.

W trakcie obozu odbywały się będą przygotowania kandydatów do egzaminu na stopnie KYU i  DAN .

Koszt obozu: 1590 zł. – płatne jednorazowo lub w dwóch ratach (w szczególnych przypadkach w 3 ratach).

Zaliczka (I rata) będąca również kwotą gwarancyjną w wysokości 600 zł. płatna jest przy zapisie nie  później jednak niż do 31.03.2017r. Kolejną, II ratę w kwocie 990 zł. (pomniejszoną o ewentualny koszt transportu 100 zł./os. lub zniżki rodzinne) należy wpłacić do 20.05.2017r.

W cenie obozu: transport autokarem lub autokarami klasy turystycznej w obie strony, pobyt, opieka pedagogiczna, opieka medyczna – pielęgniarka, lekarz na telefon (podstawowe lekarstwa), wyżywienie 3 x dziennie, treningi 1- 3 x dziennie: szkolenie AIKIDO, zajęcia fakultatywne (gry, zabawy,wycieczki), ubezpieczenie NNW, opłaty klimatyczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wycieczki. Wszyscy uczestnicy obozu otrzymają także klubowe czapki z daszkiem i/lub koszulki.

Zniżki: Jeśli jadą 2 osoby z rodziny koszt obozu jest mniejszy o 50 zł. od każdej osoby. W przypadku 3 osób odejmujemy po 100 zł od każdej osoby.

Przy wyjeździe rodzin 4-5 osobowych cena ustalana jest indywidualnie. Osoby dojeżdżające na własny koszt nie ponoszą opłaty za zorganizowany przejazd w wysokości 100 zł./osobę. Należy ją odliczyć od ostatniej wpłaty.

Zapisy:   Chęć udziału w obozie należy zgłosić swojemu instruktorowi i wpłacić I ratę, będącą równocześnie kwotą gwarancyjną (nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji uczestnika) w wysokości: 600 zł – na konto klubu lub gotówką na ręce instruktora – najpóźniej do 31.03.2017r. Na tej podstawie chętna osoba  zostaje wpisana na listę uczestników i automatycznie ma zarezerwowane miejsce. Instruktor wydaje kartę uczestnika obozu, którą należy dokładnie wypełnić a następnie zwrócić  do 15.04.2017r.

Kolejną ratę należy wpłacić do 20.05.2017r.

Prosimy potraktować wszystkie wymienione terminy jako ostateczne.  Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY – TRENUJ, BAW SIĘ I ODPOCZYWAJ !

 


Obóz jak zwykle będzie organizowany wspólnie z JCOK a prowadzącymi będą Wojciech Głogowski 4 Dan Aikido (Seizan Dojo) i Rafał Majda 5 Dan Oyama Karate (JCOK).

Jak zawsze zapraszamy do udziału klubowiczów jak i osoby spoza klubów.

W tym roku postaramy się nie ograniczać ilości dostępnych miejsc co nie znaczy, że będzie można zwlekać z zapisem do ostatniej chwili. Możecie więc wysłać swoje zgłoszenie w każdej chwili.

Proszę pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona a z powodu spóźnienia w zapisach w roku poprzednim nie pojechało na obóz kilkunastu klubowiczów.

Zapisy kończymy 31 marca 2017.

Foto relacje z poprzednich obozów oczywiście znajdziecie w klubowej galerii.

Możecie też dołączyć do wydarzenia na FB.