XII LETNI OBÓZ AIKIDO – KILKA WOLNYCH MIEJSC !!!

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na letni obóz. Szczegóły pod nr tel 602 336 314.

XII LOA

POBIERZ ZGŁOSZENIE 
POBIERZ REGULAMIN 
POBIERZ FOLDER

 

XII LETNI OBÓZ AIKIDO
Bukowina Tatrzańska 2016

 

Termin: 3.07.2016r. – 13.07.2016r.
Miejsce:   Ośrodek Wypoczynkowy „STASINDA” w Bukowinie Tatrzańskiej – www.stasinda.com.pl

Zakwaterowanie i noclegi:   Pokoje 3, 4, 5 i 6 osobowe o wysokim standardzie – w każdym pokoju łazienka, tv, wi-fi.

 Wyżywienie:    Całodzienne – 3 posiłki dziennie począwszy od obiadokolacji 3.07. do śniadania 13.07. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiady serwowane – bogaty wybór jedzenia. Woda, kawa, herbata dostępne bez ograniczeń.

 Kadra:

Wojciech Głogowski 4 Dan Aikido – wychowawca/kierownik, Izabella Głogowska – nauczyciel/wychowawca/kierownik oraz inni instruktorzy i wychowawcy. Ilość kadry jest dostosowana do ilości uczestników i zgodna z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

Przejazd (zorganizowany lub własny):

1.Autokarem :

Wyjazd uczestników obozu spod Teatru im. C. K. Norwida w J. G. (ul. Teatralna) dnia 3.07.2016r. (niedziela) o godzinie 9.00. Zbiórka o godz. 8.30.

Powrót z obozu dnia 13.07.2016r. (środa). Wyjazd autokaru z ośrodka po śniadaniu ok. godz. 9.00 – 9.30.

W Jeleniej Górze ok.18.00 – 19.00 (odbiór dzieci i młodzieży z ulicy Teatralnej w JG).

2.Własnym transportem.

Osoby dojeżdżające na własny koszt nie ponoszą opłaty za zorganizowany przejazd.

Baza: Ośrodek wypoczynkowy w Bukowinie Tatrzańskiej, 14 km od Zakopanego, 10 km od Łysej Polany, sale gimnastyczne (jedna z lustrami), sala kominkowa, boiska, KRYTY BASEN, 3 sauny i 2 jacuzzi , miejsce na ognisko, sale gier (ping – pong, piłkarzyki, cymbergaj), komputery z dostępem do internetu .

Szczegóły na: www.stasinda.com.pl.

Program: Obóz ma charakter sportowo-rekreacyjny. Treningi 1 – 3 razy dziennie, zajęcia w terenie i w salach gimnastycznych. Treningi odbywać się będą w grupach wg poziomu zaawansowania i wieku uczestników. Oprócz tego gry, zabawy, wycieczki w Tatry – Hala Gąsienicowa lub Czarny Staw Gąsienicowy, Morskie Oko, Dolina Kościeliska, Jaskinia Mroźna, Rusinowa Polana lub inne. Korzystanie z basenu, sauny i jacuzzi w ośrodku.

Koszt obozu: 1490 zł. – płatne jednorazowo lub w dwóch ratach. Wpłaty wyłącznie na podane poniżej konto lub gotówką na ręce instruktora.

Zaliczka (I rata) będąca również kwotą gwarancyjną w wysokości 600 zł. płatna przy zapisie nie później jednak niż do 31.03.2016r. 2 rata płatna do 31.05.2016r.

W cenie obozu: transport autokarem w obie strony, pobyt, opieka pedagogiczna, opieka medyczna w ośrodku zdrowia w Bukowinie Tatrzańskiej, lekarz na telefon, pełne wyżywienie 3 x dziennie, treningi, gry i zabawy, ubezpieczenie NNW, opłaty klimatyczne , 1 raz wycieczka w Tatry, 2 razy wejście na basen w ośrodku, klubowa czapka.

Płatne dodatkowo : Wejście do kompleksu „Termy Bukowina”, koszt ok 50-60 zł

ZNIŻKI ! Osoby dojeżdżające na własny koszt nie ponoszą opłaty za zorganizowany przejazd w wysokości 100 zł/os. Należy ją odliczyć od II raty. Wzorem lat ubiegłych stosuje się tzw. „Zniżkę Rodzinną”. Jeśli jadą 2 osoby z rodziny koszt obozu jest mniejszy o 50 zł. od każdej osoby. W przypadku 3 osób odejmujemy po 100 zł od każdej osoby. Przy wyjeździe rodzin 4-5 osobowych cena ustalana jest indywidualnie.

Jak co roku zapraszamy osoby nie trenujące w naszym klubie do uczestnictwa w obozie!

Zapisy:   Chęć udziału w obozie należy zgłosić swojemu instruktorowi i wpłacić I ratę, będącą równocześnie kwotą gwarancyjną (nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji uczestnika) w wysokości: 600 zł – na konto klubu lub gotówką na ręce instruktora – najpóźniej do 31.03.2016r. Na tej podstawie chętna osoba zostaje wpisana na listę uczestników i automatycznie ma zarezerwowane miejsce. Instruktor wydaje kartę uczestnika obozu i regulamin, które należy wypełnić i zwrócić przy zapisie.

Kolejną II ratę w kwocie 890 zł. należy wpłacić do 31.05.2016r.

Uwaga! Prosimy potraktować wszystkie wymienione terminy jako ostateczne.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY – TRENUJ, BAW SIĘ I ODPOCZYWAJ !

20140713_105801

20140713_135821

 


 

Obóz jak zwykle będzie organizowany wspólnie z JCOK a prowadzącymi będą Wojciech Głogowski 4 Dan Aikido (Seizan Dojo) i Rafał Majda 5 Dan Oyama Karate (JCOK).

Jak zawsze zapraszamy do udziału klubowiczów jak i osoby spoza klubów. Po raz kolejny ugości nas Ośrodek wypoczynkowy Stasinda, którego specjalnie nie trzeba chwalić a nasze kolejne do niego powroty mówią same za siebie. Czysto – miło – smacznie.

W tym roku postaramy się nie ograniczać ilości dostępnych miejsc co nie znaczy, że będzie można zwlekać z zapisem do ostatniej chwili. Możecie więc wysłać swoje zgłoszenie w każdej chwili.

Proszę pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona a z powodu spóźnienia w zapisach w roku poprzednim nie pojechało na obóz kilkunastu klubowiczów. Zapisy kończymy 31 marca 2016.

Foto relacje z poprzednich obozów oczywiście znajdziecie w klubowej galerii.

Możecie też dołączyć do wydarzenia na FB.