Rekordy

Biegi (bez podziału na płeć) Miejsce – Capm66

Po kolejnych biegach lista rekordów będzie uzupełniana. Zapraszamy do startów.

Kat.do 10 lat, Dystans 2 km

  1. Kajetan Mojek 9:04 (21/05/22), Adam Pakul 9:04 (21/05/22)
  2. Zuzanna Żurawska 10:06 (18/06/21)
  3. Piotr Płowuszyński 11:19 (18/06/21)
  4. Michał Woźniak 11:42 (21/05/22)
  5. Adam Biesiada 11:46 (21/05/22)
  6. Maksymilian Gąsiorkiewicz 11:53 (21/05/22)
  7. Kuba Kolonkiewicz 12:29 (21/05/22)
  8. Julia Dziuba 12:35 (18/06/21)
  9. Liliana Łoniewska 12:41 (18/06/21)
  10. Patryk Kononiuk 12:47 (21/05/22)
  11. Krzysztof Ławrynowicz 13:20 (2019)
  12. Igor Berezowski 13:33 (21/05/22)
  13. Jan Sabinarz 13:42 (21/05/22)
  14. Julian Sikora 13:47 ( 21/05/2022)
  15. Maksymilian Gąsiorkiewicz 14:24 (18/06/21), Filip Mojek 14:24 (21/05/22)
  16. Julia Dziuba 14:28 (2019)
  17. Piotr Sobótka 14:58 (2019)
  18. Marta Szargała 16:03 (18/06/21)
  19. Patryk Kononiuk 17:06 (2019)
  20. Jakub Czernicki 17:12 (2019)
  21. Szymon Krawiec 17:34 (2019)
  22. Mateusz Bociąga 18:29 (2019)
  23. Kamil Bociąga 19:29 (2019)

Kat. 11-15 lat, Dystans 4 km

  1. Jędrzej Biesiada 19:53 (21/05/22)
  2. Cyprian Łoniewski 20:01 (21/05/22)
  3. Krzysztof Ławrynowicz 20:08 (21/05/22)
  4. Wojciech Rakucki 20:30 (18/06/21)
  5. Krzysztof Ławrynowicz 22:46 (18/06/21)
  6. Alex Kawulski Chodkiewicz 20:48 (21/06/22)
  7. Kamil Kowzan 24:33(2019)
  8. Marek Szreper 24:40 ( 22/06/22)
  9. Nicol Kawulski Chodkiewicz 25:18 (21/05/22)
  10. Kuba Gąsiorkiewicz / Jeremi Kurowski 25:30 (2019)
  11. Julia Dziuba 25:44 (21/05/22)
  12. Agata Mostrąg 26:03(2019)
  13. Cyprian Łoniewski 26:05 (18/06/21)
  14. Wiktoria Szymanowska 26:45(2019)
  15. Michał Podkański 26:55(2019)
  16. Michał Głogowski 28:32(2019)
  17. Kuba Gąsiorkiewicz 28:36 (18/06/21)
  18. Michał Głogowski 28:37 (18/06/21)
  19. Gabrysia Szewczyk 29:05(2019)
  20. Jan Mierzwiński 30:33 (18/06/21)
  21. Miłosz Oliwa 32:37(2019)

+15 lat, Dystans 5 km

  1. Bartek Podkański 21:43(2019)
  2. Lech Serafin 23:56(2019)
  3. Wojciech Głogowski 24:36(2019)
  4. Marek Kras 24:45(2019)
  5. Anna Mędoń 24:52 (21/05/22)
  6. Wojciech Głogowski 24:53 (21/05/22)
  7. Anna Mędoń 25:21(2019)
  8. Wojciech Rakucki 25:40 (21/05/22)
  9. Marcin Kawulski 25:58 (21/05/22)
  10. Urszula Rakucka 26:01 (21/05/22)
  11. Michał Podkański 26:07 (21/05/22)
  12. Maciej Ławrynowicz 26:43 (18/06/21)
  13. Urszula Rakucka 26:44 (18/06/21)
  14. Wojciech Głogowski 26:45 (18/06/21)
  15. Marek Kras 28:09 (18/06/21)
  16. Maciej Ławrynowicz 28:37(2019)
  17. Kuba Gąsiorkiewicz 29:03 (21/05/22)
  18. Marek Kras 29:04 (21/05/22)
  19. Michał Podkański 29:10 (18/06/21)
  20. Maciej Ławrynowicz 29:13 (21/05/22)
  21. Piotr Szewczyk 29:37 (21/05/22)
  22. Tomasz Sabinarz 30:28 (21/05/22)
  23. Marta Zdanowska 30:46 (21/05/22)
  24. Dariusz Mierzwiński 31:01 (21/05/22)
  25. Piotr Szewczyk 31:14(2019)
  26. Olga Łukaniuk 31:31 (21/05/22), Piotr Berezowski 31:31 (21/05/22)
  27. Daniel Czaja 32:24 (21/05/22)
  28. Piotr Szewczyk 32:38 (18/06/21)
  29. Daniel Czaja 33:55 (18/06/21)
  30. Dariusz Mierzwiński 34:07 (18/06/21)
  31. Józef Kowalski 35:21 (21/05/22)
  32. Zygmunt Patrys 37:01(2019)
  33. Zygmunt Patrys 37:26 (18/06/21)
  34. Małgorzata Gilewska 39:51 (18/06/21) (gościnnie)
  35. Damian Gilewski 39:51 (18/06/21) (gościnnie)