„Atak jest dowodem na to, że nie ma się kontroli.”
Morihei Ueshiba

Klub
Home > Klub

Największy klub Aikido
w Jeleniej Górze.

Od 21 lat Seizan Dojo prężnie działa i szkoli co roku dziesiątki osób: dorosłych, młodzież i dzieci od 7 roku życia. Nazwa naszego klubu - Seizan Dojo - została nadana w 2010 roku przez Immamura Tatsunori sensei podczas jego wizyty w Jeleniej Górze/Zachełmiu. Oznacza ona dosłownie "dojo w świetych górach". Nazwa podkreśla dobrą energię płynącą z miejsc, w których ćwiczył sensei Immamura i którą chętnie dzielimy się na każdym treningu.

Ruch stworzony
dla każdego

Aikido to sztuka samoobrony, która pozwala wykorzystać siłę ataku przeciwnika. Dzięki temu to świetna forma aktywności dla każdego, niezależnie od wieku, kondycji czy płci.

Współpracujemy
z najlepszymi

Należymy do Centrum Aikido Aikikai Polska i utrzymujemy stały kontakt z klubami Aikido z całego kraju, uczestnicząc we wspólnych stażach i warsztatach z mistrzami z kraju i ze świata.

13 mistrzów
1500 ćwiczących
5000 treningów
8 tysięcy godzin

Nasz klub

Dołącz do społeczności osób, które chcą się rozwijać.

Seizan Dojo to nie tylko regularne treningi w klubie. To także coroczne obozy zimowe i letnie, podczas których oprócz doskonalenia technik, pływamy, wędrujemy po górach, morsujemy, biegamy, gramy w gry zespołowe i świetnie się bawimy. Mamy za sobą już 17 wyjazdów w góry, nad morze i jeziora, tysiące przemierzonych kilometrów i niezapomnianych przygód. To świetna okazja do poznania się lepiej i zbudowania znajomości, które trwają lata, ale też zintegrowania naszych rodzin przy wspólnych ogniskach, wyścigach i rekreacji.

Na kolejnym treningu nie może zabraknąć i Ciebie!

Seizan Dojo to miejsce, w którym każdy może być sobą.